اسکار نیمایر می پردازیم. "> اسکار نیمایر می پردازیم. "/> اسکار نیمایر می پردازیم. " />

۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

اسکار نیمایر از معماران برجسته برزیلی است که آثاری همچون موزه هنری وولکانو، بنای سازمان ملل متحد در نیویورک و کلیسای کتدرال از اوست. در این دسته به آثار و بیوگرافی اسکار نیمایر می پردازیم. 
تحریریه معماری آرل
در سال 1960 این ساختمان با قرار گیری بر محور اصلی مرکزی شهر در خیابان موننومنتال برزیلیا افتتاح شد. در قسمت وررودی یک آبنما و یک محوطه چمن وسیع و در قسمت پشت ساختمان، میدان سه قوا دیده می شود. این بنا از دو نیم کره ساخته شده است که یکی خانه نمایندگان و دیگری مجلس سنا است. کنگره عمق کارکردی بیشتری نسبت به حجم آشکارش دارد و ساختمانهای اطراف را به یکدیگر متصل می کند. در ادامه با ما همراه باشید...
به مناسبت بررسی های اخیر ما از مقالات تخصصی در مورد انواع متریال ها از سایت Archdaily ، ما به معرفی شش مورد از آثار برجسته معماری و مورد علاقه عموم پرداخته ایم. با توجه به این چند مورد، استفاده غیرمستقیم اسکار نیمایر از بتن، و کاربرد خلاقانه کنگو کوما از چوب را می توان نام برد. در ادامه ما به بررسی پروژه های دیگری از این قبیل پرداخته ایم.معماران و طراحان می توانند با توجه به این پروژه ها، و آشنایی با نحوه طراحی این معماران، قدرت طراحی خود را ارتقا دهند.

با آرل همراه باشید...

مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
شرکت طراحی دکوراسیون اداری 
طراحی و اجرای فروشگاه زنجیره ای

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


طراحی و ساخت ویلا
بازسازی ساختمان
اخذ تاییدیه کمیته نما 
طراحی داخلی مطب
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، نیاوران، سه راه یاسر،ساختمان آوا 2،
پلاک 250، طبقه 3، واحد 34
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱ 
فکس :    ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir