۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶مترجم: نیلوفر محتاط
معماری و طراحی این استودیوم برای المپیک سال 2020 توسط کنگوکوما انجام شده است. طرح انتخابی کنگو کوما با طرح های پیشنهادی زاحاحدید و تویو ای تو رقابت کرد و در نهایت به عنوان طرح برگزیده انتخاب شد. البته در ابتدا طرح زاحا حدید به عنوان طرح برگزیده انتخاب شده بود که بعدها دولت ژاپن به دلیل هزینه های گزاف در این رابطه تجدید نظر کرد. زاحا حدید نیز دولت ژاپن را به تبانی متهم کرد. در ادامه با ما در آرل همراه باشید.


مترجم: نیلوفر محتاط
مؤسسه ی آموزشی مصدر، اولین بخش از طرح جامع شهر جدید مصدر است. معماری و طراحی این مؤسسه کاملاً در جهت اهداف پایداری این شهر جدید است به همین دلیل تمام انرژی آن از طریق انرژی خورشیدی تأمین می شود. در این طرح سعی شده تا از تمام استراتژی های فعال و غیر فعال برای دستیابی به معماری پایدار بهره گرفته شود. در ادامه با ما در آرل همراه باشید.


مترجم: نیلوفرمحتاط
معماری و طراحی ساختمان این موزه را سانتیاگوکالاتراوا در شهر ریودجنیرو انجام داده است. طراحی این موزه با توجه به فرهنگ بومی منطقه انجام شده است. کالاتراوا سعی کرده که در این طرح، رابطه ی مناسبی بین شهر و محیط زیست اطراف برقرار کند. در ادامه با ما در آرل همراه باشید.


مترجم: نیلوفرمحتاط
شرکت معماری نورمن فاستر از سال 2006 تا 2011کار معماری و طراحی این ساختمان تجاری را در شهر ابوظبی انجام داده است. ایده ی اصلی طراحی از بازارهای سنتی خاورمیانه اتخاذ شده است بدین ترتیب ساختمان تعبیری مدرن از بازار شهرهای اسلامی است. در ادامه با ما در آرل همراه باشید.

مترجم: نیلوفرمحتاط
معماری و طراحی این خانه ی اپرا را گروه معماری MAD در شهر Harbin در چین انجام داده است. این ساختمان با حجم پویا و سیال آلومینیومی خود، به نشانه ی شاخصی در این شهرتبدیل خواهد شد. در ادامه با ما در آرل همراه باشید.


مترجم: نیلوفرمحتاط
طراحی این سه پل را سانتیاگوکالاتراوا در شهر Huashan در چین انجام داده است. این پلها دارای مسیرهایی برای عبور عابران، دوچرخه ها و خودروها هستند. سانتیاگو کالاتراوا معتقد است که معماری، هنری است که به کمک آن می توان به احیا و باززنده سازی فضاهای شهری کمک کرد. در ادامه با ما در آرل همراه باشید تا با طراحی هر یک از این سه پل آشنا شوید.


مترجم: نیلوفر محتاط
این ساختمان اداری در مرکز شهر پاریس قرار گرفته و دارای دسترسی های بسیار مناسبی می باشد. این ساختمان دارای فضای اداری انعطاف پذیر و فضاهایی برای معاشرت و گردهمایی مردم است. در 4 طرف این ساختمان 4 خیابان مهم قرار دارد. حجم این ساختمان به 4 بلوک کوچکتر تقسیم شده که هر بلوک به کمک باغهایی به بلوک دیگر وصل شده است. در ادامه با ما در آرل همراه باشید.


مترجم: نیلوفر محتاط
معماری و طراحی این مجموعه توسط نورمن فاستر در مکزیک انجام شده است. پروژه شامل دو برج مسکونی 35 طبقه و یک ساختمان اداری 11 طبقه است. پروژه در غرب منطقه ی تجاری شهر Monterrey واقع شده است و می تواند به توسعه ی این منطقه در آینده کمک کند. در ادامه با ما در آرل همراه باشید.


مترجم: نیلوفر محتاط
معماری این موزه ی هنری توسط استودیوی معماری لیبسکیند در شهر Vilnius انجام شده است. این مرکز هنری قرار است که به آثار هنرمندان لیتوانیایی اختصاص داده شود و از دو حجم در هم تنیده با بتن سفید پوشانده شده است. این موزه مانند میدانگاهی است که با بافت قدیمی قرون وسطایی شهر رابطه ی مناسبی برقرار می کند. با ما همراه باشید.


مترجم: نیلوفر محتاط
معماری این غرفه توسط زاهاحدید برای فستیوال طراحی میامی در سال 2015 ارائه شد. در این پروژه بیش از 30 معمار و طراح برجسته فضاهایی تکنولوژیک و مقرون به صرفه را پیشنهاد داده اند. در ادامه با ما در آرل همراه باشید.


مترجم: نیلوفر محتاط
این ساختمان به دلیل معماری خاص خود شاید یکی از غیرمعمولترین ساختمانهای دانشگاهی در دنیا باشد. کنگوکوما، معمار شاخص ژاپنی در معماری این ساختمان از روشهای معمول و استفاده از مصالح سخت مانند فلز، بتن و سنگ استفاده نکرده در عوض غشایی نرم را بر فراز سطح زمین طراحی کرده است. مساحت این ساختمان 68000 مترمربع است و قرار است به مرکز تحقیقات علوم کامپیوتر در دانشگاه توکیو اختصاص داده شود. در ادامه با ما در آرل همراه باشید.


مترجم: نیلوفر محتاط
معماری این برج مخابراتی در شهر بارسلونا و کشور اسپانیا توسط شرکت معماری فاستر و شرکا انجام شده است. المپیک سال 1992 در کشور اسپانیا برگزار شد. در آن زمان این کشور برای برگزاری المپیک نیازمند ساخت دکل های مخابراتی بود. اما ساخت مجموعه ی زیادی از دکل های مخابراتی در دامنه ی کوههای بارسلونا از نظر زیست محیطی اثرات نامطلوبی داشت، به همین دلیل شهردار بارسلونا تصمیم گرفت تا با ساخت برجی مخابراتی باعث تعدیل شدن تعداد دکلها شود. در ادامه با ما در آرل همراه باشید.


مترجم: نیلوفر محتاط
معماری و طراحی این گالری توسط گروه بیگ انجام شده است. این گالری برای شهروندان گرینلند از نظر فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، شهری و معماری بنایی شاخص خواهد بود. گالری ملی گرینلند، مرکزی پویاست که در آن تاریخ هنر گرینلند و هنر معاصر با یکدیگر ترکیب می شوند. بدین ترتیب به کمک این مرکز هویت ملی گرینلند از طریق هنر و فرهنگ توسعه خواهد یافت. در ادامه با ما در آرل همراه باشید.
مجموع ۳۱۱ رکورد - در ۲۴ صفحه
مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
شرکت طراحی دکوراسیون اداری 
طراحی و اجرای فروشگاه زنجیره ای

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


طراحی و ساخت ویلا
بازسازی ساختمان
اخذ تاییدیه کمیته نما 
طراحی داخلی مطب
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، نیاوران، سه راه یاسر،ساختمان آوا 2،
پلاک 250، طبقه 3، واحد 34
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱ 
فکس :    ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir