۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶
معماری و طراحی داخلی این خانه ی مسکونی که در Pontypridd قرار دارد، توسط گروه معماری Hyde+Hyde انجام شده است. طراحی این خانه مطابق سلیقه و درخواست یک هنرمند عکاس انجام شده است. با آرل همراه باشید.

دیروز، شیگرو بان به عنوان 38 امین برنده ی جایزه پریتزکر اعلام شد. در میان معماران با استعدادی که نامزد دریافت این جایزه ی معماری بودند، این معمار ژاپنی، موفق به کسب این جایزه ی افتخار آمیز شد و همچنین هفتمین معمار ژاپنی بود که موفق به دریافت این جایزه شد.
برای بررسی برندگان سال های گذشته و اطلاعات بیشتر با آرل همراه باشید.


معماری : معماران شورای شهر واترفورد
موقعیت: واترفورد - ایرلند
مساحت: 15000 متر مربع
سال : 2013
گروه طراحی : – Rupert Maddock, Bartosz Rojowski, Agnieszka Rojowska. Currently Bartosz & Agnieszka form ROJO-Studio
عکاس: فیلیپ لاستربچ
آواز خوش هَزار تقدیم تو باد سرسبزترین بهار تقدیم تو باد
گویند که لحظه ایست روییدن عشق آن لحظه هزار بار تقدیم تو بادپل Ölhafen در شهر Raunheim واقع در جنوب غرب آلمان قرار دارد. طراحی و معمای این پل توسط schneider+schumacher انجام شده است. این پل بر روی رودخانه ی اصلی این شهر در محل ورودی اسکله نفتی این شهر بندری قرار دارد و برای استفاده ی عابران پیاده و دوچرخه سواران ساخته شده است.
با آرل همراه باشید.معماری و معماری داخلی این ساختمان مسکونی، توسط Matt Gibson Architecture در ملبورن استرالیا انجام شده و در واقع بازسازی شده ی یک خانه ی قدیمی است. در نهایت ساختمانی متشکل از دو حجم L مانند بر فراز یکدیگر شکل گرفته است که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت. با آرل همراه باشید.


با توجه به فعالیت های یک ساله گروه معماری آرل، ما تصمیم گرفته ایم 20 پروژه ای که در سال 1393 بازدید بیشتری را در سایت آرکدیلی داشته اند بپردازیم. این پروژه ها شامل هنر و فعالیت معماران بزرگی مثل: فرانک گری،زاها حدید، گروه معماری بیگ، رم کولهاس و شرکت معماری OMA، سو فوجیموتو و ... بوده است. دقت و مفهوم این پروژه ها، عموم را از هر صنفی شگفت زده می کند. برای مشاهده کامل پروژه ها، با گروه معماری آرل در ادامه مطلب همراه باشید.


معمار: Snohetta
موقعیت بنا: اسلو، نروژ
سال اجرای پروژه: 2004-2007
متراژ بنا: 38.500 متر مربع
برای مطالعه کامل خبر، با گروه معماری آرل در ادامه مطلب همراه باشید.
به نقل از وب سایت یانکو دیزاین گزارشگر این وب سایت که برای رقابت طراحی IF DESIGN به مونیخ آلمان سفر کرده بود، 20 طرح برنده ی این رقابت معروف معرفی شدند. دراین بخش به معرفی و نمایش این 20 طرح خواهیم پرداخت.
با آرل همراه باشید.معماری و طراحی داخلی این خانه که در سیدنی استرالیا واقع شده، توسط Jorge Hrdina Architects انجام شده است. اگر به ساختار این خانه نگاهی بیندازیم، این خانه را ترکیبی از تعداد زیادی باکس می بینیم که در کنار یکدیگر یک حجم به شکل مکعب های تو در تو را تشکیل داده اند.
با آرل همراه باشید.


معمار: Nikiforidis-Coumo Architects
موقعیت بنا: Thessaloniki,Greece
متراژ بنا: 238.800 متر مربع
سال اتمام پروژه: 2014
با آرل در ادامه همراه باشید...

معمار: Andrea Dragoni & Fransesco Pes
موقعیت بنا: Gubbio Perugia,Italy
متراژ بنا: 18000 متر مربع
سال اجرا: 2011
رشد فرهنگی و اجتماعی گورستان گابیو (Gubbio) به عنوان یک مدل جدید از ساختمان های عمومی است. این بنا به جهت رشد و توسعه ، در یکی از مهم ترین شهرهای قرون وستایی ایتالیا واقع شده است. از طرفی دیگر، طراحان و برنامه ریزان این پروژه در نظر دارند این بنا را به عنوان یک از عنصرهای محوریت این شهر قرار دهند. این طرح در قسمتی از ساختار بخصوص شهری واقع شده است که منعکس کننده چشم انداز و عنوان گر تاریخ این سرزمین می باشد.
با آرل در ادامه همراه باشید...
در این خبر ما 10 پروژه برتر از معماران Pinterest را به نمایش گذاشته ایم. این پروژه ها با توجه به دیدگاه عمومی و با عنوان مردم واری به وجود آمده اند. برای مشاهده کامل طرح ها، با گروه معماری آرل در ادامه مطلب همراه باشید.

مجموع ۱۳۵۶ رکورد - در ۱۰۵ صفحه
مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
طراحی دفتر کار اداری

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


معماری و طراحی هتل
طراحی و اجرا ساختمان اداری
طراحی داخلی و معماری داروخانه
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، نیاوران، سه راه یاسر،ساختمان آوا 2،
پلاک 250، طبقه 3، واحد 34
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱ 
فکس :    ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir