۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶مترجم: نیلوفر محتاط
در سال 2015 موزه های زیادی در سراسر دنیا افتتاح شد. در این بخش قصد داریم به معرفی 10 موزه ی برتر که در سال 2015 افتتاح شدند بپردازیم با ما همراه باشید.


مترجم: نیلوفرمحتاط
معماری به فضا فرم، معنا و عملکرد می بخشد. در این بخش قصد داریم به معرفی 10 ساختمان عمومی برتر سال 2015 از نگاه مجله ی Designboom بپردازیم. این فضاها دارای تنوع عملکردی بالایی هستند. در ادامه با ما در آرل همراه باشید.


مترجم: نیلوفر محتاط
در سال 2015 المان های هنری شهری زیادی در تمام دنیا ساخته شدند. این آثار مکانی به یادماندنی را برای مردم خلق خواهند کرد. در این بخش قصد داریم به معرفی 10 المان هنری برتر سال 2015 از دیدگاه مجله ی Designboom بپردازیم با ما همراه باشیم.


مترجم: نیلوفر محتاط
در سال 2015، غرفه های موقت زیادی برای مناسبت ها و جشنواره های مختلف طراحی شد. در این بخش قصد داریم مروری بر بهترین غرفه های طراحی شده در سال 2015 از دید مجله ی Designboom داشته باشیم. با ما همراه باشید.


مترجم: نیلوفرمحتاط
با توجه به رشد روزافزون شهرها در سراسر دنیا، نیاز به طراحی انواع پل برای سهولت حمل و نقل بیش از پیش احساس می شود. علاوه بر این پلها خود می توانند اثری هنری در شهر باشند. در این بخش قصد داریم به معرفی پلهای برتر سال 2015 از نگاه مجله ی طراحی Designboom بپردازیم. در ادامه با ما در آرل همراه باشید.


مترجم: ثنا حسینیان
شرکت آجرسازی وینربرگر در ملبورن، استرالیا از بین 600 پروژه ی معماری ساختمان آجری 50 پروژه برای جوایز سال 2016 انتخاب کرد. در هر یک از این ساختمان ها از متریال سنتی آجر در فرم هایی خلاقانه و تکنیک های مدرن استفاده شده است. 6 ساختمان آجری برتر را که در راس این لیست قرار دارند به اختصار معرفی می کنیم. در ادامه با آرل همراه باشید...


مترجم: نیلوفر محتاط
در این بخش قصد داریم 10 طرح داخلی برتر رستوران و کافی شاپ را در سال 2015معرفی کنیم. برای آشنایی با این طرح های داخلی با ما همراه باشید.

تحریریه معماری آرل
9 مارچ 2015، هفتمین تولد بزرگ ترین و پربیینده ترین وب سایت معماری دنیا، وب سایت آرک دیلی بود. این وب سایت، در طی هفت سال، خدمات زیادی به جامعه ی معماری دنیا نموده است. از جمله ی این خدمات انتشار 15942 مقاله و خبر در زمینه ی معماری بوده است. در هفتمین سال تولد، ارک دیلی 7 پروژه ی محبوب 7 سال فعالیت خود را منتشر نموده است که هر کدام از آنها نماینده ی پروژه های انجام شده در سال مربوط به خود بوده است. همانطور که پیش تر اطلاع رسانی شد، در سال 2014 پروژه ی خانه ی شریفی ها ی علیرضا تغابنی، به عنوان محبوب ترین پروژه ی سال انتخاب شده بود. در روزهای پایان سال، همچنان همراه آرل باشید.


تحریریه معماری آرل
با پایان یافتن سال 2014 میلادی، اکثر وب سایت های مطرح، به بررسی برترین آثار زمینه ی کاری خود می پردازند. در یخش معماری نیز، وب سایت های مطرح، اقدام به ارائه ی گلچینی از بهترین و محبوب ترین کارهای انجام شده می پردازند. وب سایت آرک دیلی نیز، به عنوان پربازدید ترین پایگاه معماری در سرتاسر دنیا، محبوب ترین کارهای سال 2014 را منتشر کرده است. این گلچین، به انتخاب سردبیر بوده است و افراد مختلف، نظرات مختلف دارند.
نکته ی جالب، حضور کار علیرضا تغابنی در صدر این لیست است. پروژه ی خانه ی شریفی های این معمار، به عنوان بهترین کار معماری در سال 2014 از نگاه سردبیر آرک دیلی، انتخاب شده است.
برای مشاهده و بررسی برترین کارهای معماری سال 2014 به روایت آرک دیلی، همراه آرل باشید.
تحریریه معماری آرل
برندگان مسابقه طراحی فضای داخلی و اماکن سربسته در سال 2013 اعلام شد و نمایش گسترده ای از پروژه های نوآورانه در سراسر جهان به نمایش گذاشته اند. ما برخی از بهترین کارهای نمایش داده شده در این نمایشگاه را معرفی کرده ایم، از جمله طرح اریگامی که با متریال چوب ساخته شده است. از کارهای مهم و خوب این مسابقات می توان به سالن مرکز سینما در ماتادور دلاکازبی اشاره کرد که توسط معماران شرکت Quadro Cascedo طراحی شده است. از دیگر طرح های برجسته می توان به رستوران PAKTA اشاره کرد که به وسیله بافت و کابل های رنگی طراحی شده است. برای مطالعه کامل خبر، با گروه معماری آرل در ادامه مطلب همراه باشید.


مجموع ۳۵ رکورد - در ۳ صفحه
مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
طراحی دفتر کار اداری

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


معماری و طراحی هتل
طراحی و اجرا ساختمان اداری
طراحی داخلی و معماری داروخانه
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، نیاوران، سه راه یاسر،ساختمان آوا 2،
پلاک 250، طبقه 3، واحد 34
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱ 
فکس :    ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir