021-22901905-6

معماری آرل
دکوراسیون داخلی شامل هزاران نمونه از طراحی و ساخت دکوراسیون با رنگ و شکل های متنوع است که در عرصه های متفاوتی به اجرا رسیده و در این بخش قرار  گرفته است. دکوراسیون داخلی یک فضای معماری می تواند با حداقل یا حداکثر هزینه به مرحله ساخت و ارائه برسد و از تنوع طراحی بسیار زیادی برخوردار باشد. امروزه طراحی داخلی و دکوراسیون یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین بخش های معماری به شمار می رود. این بخش می تواند نمونه های بسیار زیادی از پروژه های دکوراسیون داخلی را به شما معرفی کند تا بتوانید سلیقه انتخاب کار یا طراحی خود را بر اساس آنها پیش ببرید. 

دکوراسیون داخلی آپارتمان کوچک، مدرن و رنگارنگ توسط Basich طراحی شده اند و اندازه بسیار کوچکی دارند. با کوچک شدن متراژ خانه ها، دکوراسیون و طراحی داخلی خانه های کوچک، اهمیت زیادی یافته است و افراد بیشتری به دنبال اصول و قواعد دکوراسیون فضاهای کوچک هستند . برای همین موضوعی که در این پست به آن می پردازیم همین فضاهای کوچک و کم جا هستند.این آپارتمان حدود ۷۰ متر مربع است اما همه چیزهای مورد نیاز برای زندگی معاصر در آن وجود دارد.
دکوراسیون و معماری خانه یک طراح
تحریریه معماری آرل
تصور ما از فضاهای مختلف گاهی خنده دار می شود: خانه های لوکس و بزرگ با ایوان هایی که خنکای نسیم از آن به داخل خانه می آید! خانه های دو طبقه نیویورکی با فضاهای شخصی. و یا آپارتمان های کوچک اسکاندیناوی که سبک به خصوصی دارند. هر روز نمونه های فراوانی از کارهای برخاسته از ذهن خلاق طراحان را می بینیم که از هیچ، فضاهای مجذوب کننده ای ساخته اند. اما کمتر پیش می آید که به خانه ای که خود آن ها در آن زندگی می کنند فکر کنیم. بنابراین ما برای شما تصاویری از خانه ی یکی از طراحان، Susan Drover از SAM Design را آماده کرده ایم تا ببینید تخیل این طراح چه فضایی را برای خود او رقم زده است.
طراحی مینیمال ، طراحی آپارتمان ، خانه سوئدی
تحریریه معماری آرل
سوئدی ها در دکوراسیون داخلی دست از شگفت زده کردن ما بر نمی دارند! سبک خاص سوئدی ها استفاده از رنگ غالب سفید در دکوراسیون است که باعث بزرگتر به نظر آمدن خانه می شود و اضافه کردن جزئیات رنگی و زیبا برای روح بخشیدن و تکمیل دکوراسیون. پنجره های بزرگ که نورگیری زیادی دارند، مبلمان مدرن و شیک و قراردادن هر چیز سر جای خودش، همه این ها بیانگر سبک مینیمالیست سوئدی هاست. همراه گروه معماری آرل باشید.
تحریریه معماری آرل
این آپارتمان دوبلکس زیبا که توسط گروه خلاق N232 Arquitectura طراحی شده است، تصور قدیمی ما از چیدمان دکوراسیون و طراحی در منزل را دگرگون کرده است. ناستلد منطقه ای زیبا در اسپانیا است که خانه هایی با طراحی داخلی زیبا و امروزی در آن واقع شده اند. اگر با دقت به این فضا نگاه کنید متوجه می شوید که چه نبوغی در طراحی این فضای به خصوص به کار رفته است. در حالی که در بیشتر خانه های دوبلکس به طور رایج فضای خصوصی در بالا و فضای عمومی و پذیرایی در پایین قرار دارند، در این آپارتمان همه چیز برعکس شده است.
طراحی ویلا،طراحی مدرن ویلا
تحریریه معماری آرل
ویلای MIKI 1 داری یک طراحی نما و داخلی مدرن است . در نمای شرقی ویلا اکثرا از شیشه استفاده شده است تا در طول روز نور محیط داخلی را تامین کند و همچنین چشم انداز فوق العاده ی ویلا حفظ شود. نماش شمالی نیز کاملا به رنگ سفید است و استفاده از رنگ سفید تا حد زیادی به مدرن به نظر رسیدن ویلا تاثیر داشته است. انتخاب رنگ کفپوش ها و دیوارها و ترکیب این دو نیز به نحوی بوده است که به مینیمال بودن طراحی کمک کند.در ادامه سایر عکسهای این ویلا به همراه پلان های این ویلا را مشاهده خواهیم کرد.
طراحی داخلی آپارتمان
تحریریه معماری آرل
آپارتمان New Arbat ، در مسکو روسیه واقع شده است توسط گروه معماری SL*Project طراحی شده است، طراحی مینیمالیستی با چیدمان باز (open layout) این آپارتمان برروی جزئیات، مانند نور و استفاده از متریال خاص تمرکز دارد.
مرکز خانه توسط حجم چوبی استوانه مشخص شده است که درون این حجم حمامی با کاشی های سفید و مشکی قرار دارد آشپز خانه رو به سالن پذیرایی با مبل بزرگ دارد.
 
آپارتمان مینیمال آپارتمان مینیمال آپارتمان مینیمال آپارتمان مینیمال

آشپزخانه به سبک ایتالیایی
تحریریه معماری آرل
این اشپزخانه جزیره ای با ویژگی های کاربردی برای یک آشپزخانه مدرن طراحی شده است.
دسترسی به وسایل در این اشپزخانه به راحتی انجام می شود. استفاده از چوب برای کابینت ها و همچنین استفاده از رنگ سفید زیبایی خاصی را به این آشپزخانه بخشیده است .
پنجره های نور گیر در این اشپزخانه موجب روشنایی قابل توجه فضای آشپزخانه شده است .
قرار گرفتن میز غذاخوری در این اشپزخانه در کنار میز کار قرار گرفته است و طراحی دقیق این آشپزخانه یک فضای بزرگ ایجاد کرده است.
معماری خانه ی da-House
تحریریه معماری آرل
طراحی این خانه با استفاده از مواد طبیعی و ارتباط نزدیک با طبیعت ساخته شده است. این بنا در دریای سیاه واقع شده و توسط معمار اکراینی ایگور سیروتوف طراحی شده است. وی با استفاده از بتن و شیشه در حجم گسترش ایجاد کرده است و به دنبال ایجاد ایجاد یک خانه سنتی و در عین حال مدرن بوده است، و همچنین یک ارتباط شفاف با محیط زیست خارج از بنا به وجود آورده است.برای مشاهده کامل خبر و عکس ها، با گروه معماری آرل در ادامه مطلب همراه باشید.

معماری خانه ی da-House معماری خانه ی da-House معماری خانه ی da-House معماری خانه ی da-House
معماری مدرن خانه،طراحی داخلی مدرن خانه
تحریریه معماری آرل
معمار : NatureHumaine
موقعیت : Lac de la Cabane, Saint-Adolphe-d’Howard، کانادا
سال : 2013

معماری مدرت خانه،طراحی داخلی مدرن خانه معماری مدرت خانه،طراحی داخلی مدرن خانه معماری مدرت خانه،طراحی داخلی مدرن خانه معماری مدرت خانه،طراحی داخلی مدرن خانه

کاغذ دیواری،فروش کاغذ دیواری

تحریریه معماری آرل

در این مقاله ی، سعی ما بر این است که شما را با کاغذ دیواری بیشتر آشنا کنیم. انواع کاغذ دیواری، نحوه ی انتخاب کاغذ دیواری متناسب با فضا و نحوه ی نصب کاغذ دیواری.

همه ی طراحان داخلی نیاز دارند که اطلاعاتی راجع به کاغذ دیواری داشته باشند. پس با ما همراه باشید.

کاغذ دیواری ها اغلب از چاپ و ایجاد یک نمای دکوراتیو بر روی سطح یک لایه ی آستر مانند، مثل کاغذ، پارچه یا نظایر آن ساخته می شوند. بنابر این می توان گفت که ساختار اغلب کاغذ دیواری ها از دو بخش اساسی تشکیل شده است:

1) زیرلایه (آستر) 2) نمای دکوراتیو (رخ کاغذ دیواری)

اتاق خواب مدرن،طراحی اتاق خواب،چیدمان اطاق خواب
تحریریه معماری آرل
خطوط مشخص، رنگ های کلاسیک و طرح هایی با نیم نگاهی به آینده، همگی عناصری هستند که در یک اتاق خواب مدرن دیده می شوند. غیر از روتختی مرتب و منظم و قفسه هایی که با دقت چیدمان شده اند، چیزهای دیگری هم وجود دارند که در یک اتاق خواب لوکس و مدرن می توانند جلوه گری کنند. اما برای مدنر کردن اتاق خواب باید از کجا شروع کرد؟ برای کامل کردن آن به چه اشیایی احتیاج است؟ در ادامه به این سوال ها پاسخ خواهیم داد.
طراحی ویلا،معماری ویلا،طرح فوق العاده ی ویلا
تحریریه معماری آرل
ویلای پرواز، توسط گروه معماری K Studio طراحی و ساخته شده است. چشم انداز فوق العاده ی این ویلا، اولین چیزی است که نظر بییننده را جلب میکند، تابستان در جزایر یونان بسیار دلچسب است و بادهای شمالی آن معروف! درکنار این چشم انداز طراحی و ساخت منحصر بفرد و چشم نواز این ویلا و متریال های بکارگرفته شده در ساخت ویلای پرواز قابل توجه است. با ما همراه باشید تا ببینیم معمار این ویلا چگونه سعی در حفظ وسیعترین چشم انداز و کنترل بادهای شمالی دارد.

طراحی ویلا،معماری ویلا،طرح فوق العاده ی ویلا طراحی ویلا،معماری ویلا،طرح فوق العاده ی ویلا طراحی ویلا،معماری ویلا،طرح فوق العاده ی ویلا طراحی ویلا،معماری ویلا،طرح فوق العاده ی ویلا
طرح ویلا،طرح برای ویلا،معماری ویلا
تحریریه معماری آرل
معمار این ویلای زیبا Alexander Brenner Architekten است. این ویلا در منطقه ی جنوبی جنگلهای اشتوتگارت آلمان قرار گرفته است و از نظر آب و هوایی منطقه ی فوث الهعده ای محسوب می شود.

طرح ویلا،طرح برای ویلا،معماری ویلا طرح ویلا،طرح برای ویلا،معماری ویلا طرح ویلا،طرح برای ویلا،معماری ویلا طرح ویلا،طرح برای ویلا،معماری ویلا
مجموع ۹۲۰ رکورد - در ۷۱ صفحه
ارتباط با آرل
نشانی : تهران ، میرداماد ، جنب ایستگاه مترو میرداماد، انتهای خیابان کازرون جنوبی ، پلاک 3
تلفن تماس : 6-02122901905
فکس : ۲۲۹۰۱۹۰۷
ایمیل : info@arel.ir به شرکت آرل خوش آمدید.